Kurumsal

1980 yılında ticaret hayatına başlamış olan firmamız, 1999 yılından bu yana Skoda araçlar ile 2007 yılından bu yana Volkswagen, Audi, Seat araçların ve 2011 yılından bu yana Opel  ve Chevrolet araçların tüm orijinal yedek parçalarının yanı sıra Türkiye ve Dünyadaki saygın ve önde gelen yedek parça üreticilerinin orijinale uygun standartlarda üretmiş oldukları ürünlerin kaporta, mekanik, elektrik ve elektronik parçalarını İzmir 1.Sanayi sitesinde en zengin ürün stoğu ile satışa sunmaktadır.

 

Tüm ana ve yan faaliyet konularında ve yarattığı inovatif projelerle, sektörde farklılıklar yaratan ve uluslararası standartlarda konusunda lider bir firma olmak vizyonunu benimsemiştir.

 

 “Bize sormadan oto yedek parça almayın!” sloganıyla en zengin ürün çeşidini, en uygun fiyata, deneyimli, uzman kadrosu ve güler yüzlü, genç, dinamik personeliyle müşterilerine sunmaktan gurur duymaktadır.

 

Toplam 600 m2 kapalı alanda, tamamen teknolojik bir altyapıyla hizmet veren, güvenilir, kaliteli ve garantili zengin ürün çeşidi ve teknik bilgisiyle müşteri şikayet ve isteklerine satış ve satış sonrası hizmetlerde müşterilerine en iyi, doğru, hızlı çözümleri sunabilmeyi misyon edinmiş olan firmamız bu kalite anlayışıyla her geçen gün daha da büyümekte ve gelişmektedir.

 

Kurulduğu ilk günden bu yana biriktirdiği tecrübe ve teknik bilgiyi internet ortamına taşıyarak 2014 yılı itibariyle tüm Türkiye geneline oto yedek parça teminini sağlamak üzere “Yedek parça işini uzmanına bırakın!” sloganıyla www.yedekparcauzmani.com adresinde online satışa başlamıştır. Türkiye’nin her köşesine hizmet vermeyi amaçlanmaktadır. Sürdürülebilir ve kaliteli bir e-ticaret platformu oluşturabilmek amacıyla genç, dinamik ve teknik bir yeni ekip oluşturularak sektördeki farklılığını bir kez daha ortaya koymak hedefindedir.

 

Firmamız, Skoda Grubu araçların Favorit, Forman, Felicia, Pick Up, Fabia, Octavia, Supeb, Rapid, Yeti, Citigo modelleri ve  Volkswagen grubu araçların Golf, Polo, Passat, Jetta, Bora, Caddy,Transporter T4, T5, T6 ,Lt35, Crafter, Tiguan, Touareg, Up araç modelleri ile Seat ve Audi A3, A4, A5,A6, Q7 araçlarının yedek parçalarını orijinal ve yan sanayi olmak üzere toplamda 18.700 kalem sabit stokla, en zengin ürün çeşidi ile hizmet sunmaktadır.Copyright 2013 | Tüm hakları Saklıdır.
Tasarım & Uygulama: RF